Fudbal Liga šampiona

Krah Reala: Desetkovani Šahtjor pobijedio u Madridu

Real je poražen od Šahtjora 2:3, na startu Lige šampiona.

Ni činjenica da su gosti iz Ukrajine došli bez 10 igrača zbog koronavirusa, nije pomogla ekipi Zinedina Zidana.

Iznenađenje je najavio Tete, potom je nevjerovatan autogol postigao Varan, da bi pred odlazak na odmor Solomon poslije fenomenalne akcije pogodio za nestvarnih 0:3.

Real je dobro počeo drugo poluvrijeme. Najprije je Modrić fenomenalno sa distance smanjio na 1:3, a Žunior Vinisijus samo 15 sekundi nakon što je zamijenio Luku Jovića poentirao za 2:3.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, pa će Real u očajnom raspoloženju dočekati derbi sa Barselonom u subotu.

U drugom meču večerašnjeg programa, Salcburg i Lokomotiva Moskva odigrali su 2:2 u Austriji.

Eder je u 19. minutu doveo ruski tim u vođstvo, ali je Mašar Sobolšai izjednačio u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

Zlatan Junuzović je u 50. kompletirao preokret, dok je Lisakovič 15 minuta prije kraja postavio konačan rezultat.

Zabjelo
Zabjelo

Moga bi ovaj Zidan lagano da se pakuje.

vjecna da je

kad ce smijeniti ovog zidana smijesno da ligu sampiona igra sa divljim igracima cim ih je izveopromjena rezultata