Fudbal Primera

Realu samo bod, dva gola Bejla

Fudbaleri Viljareala i Real Madrida remizirali su 2:2 u derbi utakmici 3. kola Primere.

“Žuta podmornica” je u dva navrata imala prednost, ali je kraljevski klub imao spreman odgovor zahvaljujući Geretu Bejlu.

Moreno je u 12. minutu odbradovao pristalice Viljareala, da bi Real uzvratio u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

Domaći su u 74. minutu ponovo poveli, omogućio je to Gomez, ali je Velšanin novim pogotkom postavio konačnih 2:2.

Bejl je sudijskoj nadoknadi dobio dva žuta kartona i morao je ranije u svlačionicu.

Zinedin Zidan je utakmicub počeo sa Benzemom i Jovićem u startnoj postavi, ali to se nije isplatilo Madriđanima.

Real sada ima četiri boda manje od vodećeg Atletika, ali i bod više u odnosu na Barselonu.