Najbolji igrač Portugala Kristijano Ronaldo vjeruje da će nacionalni tim nastaviti sa osvajanjem trofeja i kada se on penzioniše.
Portugal je aktuelni prvak Evrope, a ova reprezentacija osvojila je i premijerno izdanje Lige nacija.
“Osjećam se sjajno, presrećan sam što smo osvojili pehar pred našim navijačima. Oni su zaslužili ovakvo slavlje, podržavali su nas protiv Švajcarske i sada Holandije. Ovo je trofej za sve njih, ovo ne pripada samo nama, već cijeloj Portugaliji”, rekao je Ronaldo i dodao:
“Imamo dosta mladih igrača koji će biti sve bolji i bolji. Želim da budem dio ovog projekta jer se osjećam dobro i sposobnim da pomognem timu”.
Fudbaler Juventusa je u polufinalu Lige nacija protiv Švajcarske upisao het-trik, dok je gol vrijedan trofeja djelo Gonzala Gedeša.




i juventus ligu sampiona.