U sokolovom gnijezdu

Donosimo učinak naših fudbalskih reprezentativaca prethodnog vikenda.

GOLMANI

Danijel Petković (LORIJEN): Sa klupe gledao trijumf svog tima nad Parizom (2:1) u 14. kolu Lige 2.

Milan Mijatović (BUDUĆNOST): Ostavio dobar utisak u remiju protiv Petrovca (1:1).

Damir Ljuljanović (OFK TITOGRAD): Primio tri gola u porazu od Sutjeske (3:0).

ODBRANA

Žarko Tomašević (OSTENDE): Nije bio ni na klupi u gostujućem porazu od Antverpena (2:0)

Marko Simić (PAKHTAKOR): Gledao domaći trijumf protiv Metalurga sa tribina.

Adam Marušić (LACIO): Sa klupe gledao remi Sasuolo Lacio (1:1)

Emrah Klimenta (SAKRAMENTO): Posljednji meč odigrao 21. oktobra 2018.

Boris Kopitović (ČUKARIČKI): Zamijenjen u 46. minutu na gostujućem trijumfu nad Zemunom (3:0).

Risto Radunović (ASTRA): Igrao cijelu utakmicu u domaćem porazu od Politehnike (2:1).

Igor Vujačić (zEtA): Dobio žuti karton u remiju protiv Grblja u Radanovićima (1:1).

Nemanja Mijušković (HERMANŠTADT): Igrao cijeli meč, dobio žuti karton u domaćem remiju sa Botosanijem (1:1).

VEZNI IGRAČI

Marko Vešović (LEGIJA): Zaradio žuti karton u iznenađujućem porazu od Pogona u gostima (2:1).

Vladimir Jovović (JABLONEC): Izašao u 87. minutu u domaćem trijumfu nad Bohemiansom (3:1).

Aleksandar Šćekić (PARTIZAN): Nije bio ni na klupi u pobjedi nad Radnikom u Humskoj (2:0).

Marko Janković (PARTIZAN): Pokretač Partizana, asistent kod prvog gola protiv Radnika (2:0).

Nebojša Kosović (PARTIZAN): Ušao u 30. minutu, povezao konce u igri Partizana.

Mirko Ivanić (BATE): Bio na klupi u četvrtak veče u domaćem porazu u Čelsija u Ligi Evrope (1:0).

Aleksandar Boljević (VASLAND BEVEREN): Igrao čitav meč u porazu od Briža na strani (2:0).

Darko Zorić (ČUKARIČKI): Nije bio ni na klupi na gostovanju protiv Zemuna (poraz 2:0).

Asmir Kajević (ČUKARIČKI): Ušao u 68. minutu, a već u 79. postigao gol za konačnih 3:0 u Zemunu.

Luka Mirković (BUDUĆNOST): Izašao u 68. u remiju protiv Petrovca pod Malim brdom (1:1).

Deni Hočko (FAMALIKAO): Zamijenjen na poluvremenu u domaćem trijumfu nad Koviljom (2:1). Dobio žuti karton.

Stefan Lončar (SUTJESKA): Postigao gol sa penala protiv OFK Titograda u nikšićkom trijumfu od 3:0.

NAPADAČI

Fatos Bećiraj (MAKABI NETANJA): Nije bio ni na klupi u porazu kod kuće od Makabi Petah Tikve (1:0).

Stefan Mugoša (INČON): Postigao pogodak za 1:0 u gostujućem trijumfu nad Gangvonom (3:2).

Luka Đorđević (ARSENAL TULA): Potpisao dvije asistencije u domaćoj pobjedi nad Anžijem (2:0), zamijenjen u 87. minutu.

mne
mne

3 igraca nam igraju normalno…sto je najjace, Marusic u zadnje vrijeme igra samo LE, a Petkovica je decko od 18god izbacio iz prve postave. Tumba tebi svaka cast, kad ovo vidim, mi smo malo iznad nivoa Malte.

Komsija
Komsija

Vijesti pisu da je Petkovic prvi golman Loriena,njihov novinar pise bukvalno da on sam drzi ekipu i da se dogodine spreme Mbape,Cavani,Neimar,Jovetic,Falcao(ako Monaco ne ispadne) i ostali.