Fudbal Liga Evrope

Zvezda remizirala sa Milanom, silni Junajted

Fudbaleri Crvene Zvezde i Milana remizirali su u Beogradu 2:2 u prvom meču 1/16 finala Lige Evrope.

Izjednačenje domaćem sastavu donio je Milan Pavkov golom glavom u sudijskoj nadoknadi.

Inače štoper Radovan Pankov je autogolom donio prednost Milanu u 42. minutu.

Poravnao je Kanga sa penala u 52. minutu, a prednost gostima vratio je Ernandez devet minuta kasnije koji je opet skrivio Pankov.

Sjajan rezultat ostvarili su fudbaleri Dinamo Zagreba.

Hrvatski sastav slavio je na gostovanju Krasnodaru 3:2.

Blistao je Petković sa dva gola, dok je treći djelo rezerviste Atiemvena.

Ubjedljivu pobjedu ostvario je Junajted koji je sa 4:0 nadigrao Sosijedad u gostima.

Bruno Fernandeš je prvi gol dao nakon bizarne situacije u kojoj su se dva štopera i golman Sosijedada sudarili i omogućili igraču Junajteda da gurne loptu u mrežu.

Na kraju je Bruno dao dva gola, upisali su se još Rašford i Džejms.

Totenhem je sa 4:1 slavio na gostovanju austrijskom VAC uz golove Sona, Bejla, Lukasa i Vinisijusa.