Košarka

Antić napustio Francusku

Nakon sedam godina, crnogorski stručnjak napušta Francusku Nikola Antić od juče više nije trener francuskog prvoligaša Šalon Remsa, objavio je klub na zvaničnom sajtu.

Par sedmica po završetku regularnog dijelašampionata u kojem je Šalon obezbijedio opstanak u elitnom rangu 57-godišnji trener i Uprava su odlučili da je došlo vrijeme za rastanak.

Antić je u Šalon stigao 2010. godine iz ekipe Šarlvila, a za sedam godina uspio je da klub uvede u elitu i da tri godine zaredom sačuva prvoligaški status.

Za vrijeme svog boravka u Šalonu, Antić je sa klupe ekipu predvodio na 276 zvaničnih utakmica, ostvarivši učinak od 54% pobjeda.

Predsjednik i uprava Šalona zahvalili su se Antiću na učinjenom tokom svog staža u klubu, poželjevši mu puno sreće u nastavku karijere.

Iskusni stručnjak je u nekoliko navrata bio kandidat za klupu Budućnosti, ali do saradnje nije došlo. Da li je vrijeme da se Nikola Antić vrati u svoj klub?

Send this to a friend