Trener Barselone Sito Alonso izjavio je da će njegovom timu biti teško da se prilagodi na atmosferu u Beogradu.
Katalonci u drugom kolu Evrolige gostuju Crvenoj zvezdi i nadaju se još jednoj dobroj partiji, nakon što su na startu srušili PAO sa 98:71.
“Atmosfera koju prave njihovi navijači je toliko specijalna da ne možete čuti ni himnu Evrolige. Imaju posebne pjesme, koreografije koje su do detalja isplanirane, što čini komunikaciju u protivničkom timu vrlo teškom. Još ukoliko domaći tim igra dobro, onda imate osjećaj da su Lazić i njegovi saigrači sposobni za izvanredne poteze, kao i Lesort i Ročesti. Treba da odigramo vrlo dobro u dobrani, da se čujemo, ali u napadu treba da budemo pametniji”, istakao je Alonso.
Utakmica se igra u petak od 19 sati.




SRECNO MOMCI…ZVEZDAAAA