Košarka

Budućnost je izgubila, više nego što smo mi dobili

Košarkaši Cedevite dobili su Budućnost Voli, a trener tog tima Slaven Rimac kaže da je više Budućnost izgubila meč nego što je njegov tim dobio.

Rimac je tako debitovao pobjedom nakon što je naslijedio Sita Alonsa.

“Treba biti realan Budućnost je izgubila meč više nego što smo ga mi dobili. Vjerovatno su se opustili. Imali smo i sreće u nekim situacijama, kao kada je Džeksonu ispala lopta i opet se momentum okrenuo na našu stranu. Onog momenta kada Kobs povezao napadačku igru vratili smo se i pobijedili meč. Nije bilo lako, za nas jako bitna pobjeda.” kazao je Rimac.

On je još dodao da je Cedevita zbog manjka vremena za pripremu igrala samo tri akcije tokom čitavog meča.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Sramota
Gost
Sramota

Ocajnaa Cedevita dobi jos ocajniju Buducnost , proslogodisnja ekipa je klasaaa za ovu , igrali su srcem …za ovo nemam rijeci …Gordic nekaa je samo zdravo

Preko Morace
Gost
Preko Morace

Posteno veli coek…

Zetatrans
Gost
Zetatrans

Posteno,svaka vam cast i srecno u nastavku.

razocarani
Gost
razocarani

Ma zar vam nije jasno da je sve otislo u Djavola.
Pogledajte samo sastav Vlade i zavrsena diskusija.

Send this to a friend