Košarka Poraz crveno-bijelih

Zvezda potonula u produžetku u Tel Avivu

Košarkaši Makabija pobijedili su Crvenu Zvezdu 84:69 u trećem kolu Evrolige.

Beograđani su imali svoju šansu da u regularnom dijelu meča stignu do pobjede, međutim nijesu je iskoristili i u produžetku je izraelski sastav bio dominantan.

Makabi je dodatnih pet mintua dobio 17:2 i stigao do ubjedljivog trijumfa.

Gosti su loše ušli u meč, što je izraelski tim iskoristio da odmah stigne do dvocifrene prednosti. 24:13 je bilo poslije 10 minuta, a tu je prednost Makabi držao u većem dijelu meča.

Ipak u posljednjoj četvrtini crveno-bijeli su počeli ponešto da pogađaju u napadu i stigli su do potpunog egala pred posljednji minut.

Tu su imali dva šuta za pobjedu, ali su Dženkins i Beron promašili.

Perperoglu je bio ubjedljivo najbolji kod gostiju sa 18 poena.

U pobjedničkom timu 16 poena Skotija Vilbekina po 15 su ubacili Kaspi i Volters.

Velimir
Velimir

Samo da se kontinuitet nastavi!

micko
micko

Dobro je djeckici, ne morate bit ljubomorni na CZ. Vidjeli smo sto Buducnost umije prosle sezone, a boga mi i ove protiv jake i uvijek opasne Gdinje bjese li?

Nije bitno
Nije bitno

Vidjeli smo i prije koji dan šta umije Budućnost :). Doduše protiv najgore ekipe Evrolige, ali opet… U gostima. A vidjeli smo kad je normalna atmosfera kakav je pravi odnos snaga.

Mesecrva sonata

Bas mi nesto zao. :'( kkb 🔵⚪💙

Damir PG
Damir PG

Dabogda ga ne izranjali ! BUDUCNOST! 🔵⚪

KNJAZ DANILO

Aaa nema Obradovica da vas pusta da pobijedite..

Migo
Migo

Gubit 3 /4 meca pa sve to stignut pa 2 napada masit pa slobodno bacanje Odza pa zadnji napad za pobjedu… Uci u produzetak od 5 minuta i ne pogodit kos??? Kakvi padovi sta je to