Ostali sportovi

Marija 88. na 10 kilometara

Marija Bulatović osvojila je 88. mjesto u konkurenciji 90 takmičarki u trci na 10 kilometara na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

U odnosu na pobjednicu Ragnild Hagu iz Norveške, crnogorska reprezentativka imala je slabije vrijeme za 35 minuta i 24 sekunde.

Iza Marije u cilj su ušle takmičarke iz Čilea i Sjeverne Koreje.

Bio je ovo debitantski nastup za nju na Olimpijskim igrama, kao i prvo učešće jednog našeg reprezentativca u nordijskoj disciplini na ZOI.

Srebrnu medalju osvojila je Šarlot Kala iz Švedske sa 20 sekundi zakašnjenja za Hagom, dok je legendarna Marit Bjergen iz Norveške podijelila bronzu sa Finkinjom Kristom Parmakoski.

Lipovo

Bravo trebaljevko! Tvoj sportski san je ispunjen – stigla si zdrava na cilj. Mladi si I juri ka vrhu – sreccno ti bilo!

Realno
Realno

Za šta bravo kukala ti majka…pa niko se brukom i sramotom ne dići kao vi montenegrini…

MSC
MSC

Svaka čast Mariji!

Realno
Realno

Jesi li ti lud-a….za šta bravo alo trgni se malo od 90…88 mjesto…ok ucestvovali ali se i obrukali…