Qatar 2022

Piksi: Zaslužena pobjeda Brazila

Dragan Stojković

Zaslužena pobjeda Brazila, konstatovao je selektor Srbije Dragan Stojković Piksi nakon večerašnjeg okršaja u Lusailu, u prvom kolu Svjetskog prvenstva.

Brazilci su slavili sa 2:0, pogocima Rišarlisona u drugom poluvremenu.

“Mislim da je bilo ključno to što smo drugo poluvrijeme u fizičkom smislu bili, da ne kažem katastrofalni, što je za mene bilo iznenađujuće. Brazil je previše iskusna ekipa i umio je to da iskoristi. Nije bilo naše prepoznatljive pas igre u drugom poluvremenu”, rekao je Piksi i dodao:

“Prvo poluvrijeme korektno sa naše strane, ali postoje neke stvari koje su prisutne. U nevrijeme su stigle neke povrede, što je previše za naš tim. Imamo tri rekovalecenta, Mitrovića, Vlahovića i Kostić. Sve to je u nevrijeme, to je prava istina. Zaslužena pobjeda Brazila”.

Srbija u sljedećm kolu igra protiv Kameruna, koji je jutros izgubio od Švajcarske minimalnim rezultatom.

oooo
oooo

Vasa istorija ce ovo slavit kao veliki uspjeh i pobjeda nad svemogucim Brazilo, zato se ne sjekiraj toliko. Odnos suteva ce te okrenut iako je bio 24:4 a u gol 10:4. Obrnucete to vremenom u vasu korist. Istorija ce se i tu ponovit.

LKJ
LKJ

Piksi me je razočarao, te neke povrede, ovo, ono… Pa najbolji igrači ti se s loptom nijesu sastavljali. Izgubili ste od boljeg i idete dalje. Ova priča je alibi.

Pyer
Pyer

Srediste im Neimara
Tako da olaksaste Svici put

mongro
mongro

Cuss izgubili???? Vi ste bre pobijedili!!! To vam se samo u prvi mah tako cini jer ste jos uvijek pod stresom! Za par godina ce ovaj datum biti upisan zlatnim slovima u istoriju srpskog fudbala kao najveca pobjeda! Cestitam!

Zabjelo
Zabjelo

Za Brazil smo znali, ali prava radost slijedi kad izgubite od Švice.

losmi
losmi

ili cg od kosova sprskog

Maśa
Maśa

Zasluzeno? Ubili su i vas i utakmicu do te mjere da je bilo dosadno. Ali u svemu ima neceg dobrog, makar ste primili najljepsi go prvenstva. Pusti neka prođe par godina, slavićete ovo kao pobjedu nad Brazilom.

cetinje

Piksi i jos ste “dobro prosli”sto se tice rezultata,onoliko sansi,precka,stativa,odlicna odbrana golmana Milinkovic-Savic-Vucic-Dacic,koliko li ih ima,no nije sramota izgubiti od velikana,glavu gore tek je pocetak.