Tenis

Rubljov o sceni iz Dubaija: Sramota me je

EPA Images

Andrej Rubljov je prošle sedmice diskvalifikovan sa turnira u Dubaiju nakon što je navodno opsovao linijskog sudiju, u polufinalu je morao da prihvati poraz protiv Aleksandra Bublika koji je kasnije osvojio titulu.

Sve je bilo u sjenci incidenta, Rus se pravdao da nije psovao na maternjem jeziku, a sada je spustio loptu svjestan da njegovo ponašanje nije bilo dobro.

“Izvinio sam se nekoliko puta i nije mi uopšte bilo teško da to uradim. Krivica je u potpunosti moja i to je neprihvatljivo. Ne smijete tako da se ponašate, tako da dižete glas”, rekao je Rubljov i dodao:

“Ne smijem sebi to da dozvolim, bez obzira na to da li je neko u pravu ili nije. To je nedostatak poštovanja. Sramota me je što sam sebi to dozvolio”, istakao je Rubljov.

Često ima problem da kontroliše emocije na terenu.

“I u prošlosti sm radio slične stvari, ali nikada nisam privukao toliku pažnju”, zaključio je Rubljov.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Sudija Dred
Gost
Sudija Dred

Ne vidio se

Send this to a friend