Novi selektor naših vaterpolista Dejan Savić, doputovao je danas u Podgoricu.
View this post on Instagram
Trofejnog stručnjaka sačekali su na aerodromu u Podgorici predstavnici Vaterpolo i plivačkog saveza, predsjednik Nikola Milić i direktor Radovan Milinić, a tokom popodneva će na konferenciji za novinare i zvanično biti predstavljen.
On će naslijediti Vladimira Gojkovića na klupi “ajkula”, a prvi izazov imaće početkom sljedeće godine na turniru Svjetskog kupa u Rumuniji.
Dejan Savić je tokom trenerske karijere ostvario sjajne rezultate sa reprezentacijom Srbije. Dva puta je bio olimpijski, jednom svjetski i četiri puta prvak Evrope.
View this post on Instagram




Dobro dosao i svako dobro Dejane!
Nikada, ni u čemu ne bih birao nekog iz Servie
Zato što si ograničeni bot, pa sve kroz gledaš kroz nacionalnost, poješće te mržnja prijatelju 🙂
Jak stručnjak i ja di bio da sam imao onakve igrače kao što ih Srbija imala , što je posle ostavio kad su se igrači penzionisani.
Vrhunski trener, nadam se da ce ovo biti dobar podsticaj za nove uspehe i poboljsanje celokupnog sistema….. A strah me je da ne bude pocetak nekog novog talasa odlaska nasih vaterpolista malo severnije
Sa srecom novom treneru..dako nam krene..💪
Ne ocekujte previse ali ni manje.