Region

Zaharova će se veseliti uz trube, stiže u Guču

Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova potvrdila je danas da dolazi u Srbiju i da će posjetiti Dragačevski sabor trubača u Guči.

Zaharova je agenciji Beta rekla da će prvo u Beogradu imati bilateralne konsultacije u srpskom Ministarstvu spoljnih poslova a potom će posjetiti sabor trubača u Guči.

Dačić je danas na Televiziji Prva rekao da će Zaharova doći u Guču, a o njenoj posjeti razgovarao je, kako je saopšteno, i sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Čepurinom.

Dragačevski sabor trubača u Guči, 58. po redu, biće svečano otvoren sjutra ispred Spomenika trubaču u centru Guče i trajaće do 11. avgusta.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Jadran
Gost
Jadran

Guca vasariste s Romskim nacionalnim instrumentom

znalac
Gost
znalac

A, đe si ti, đevojko, ti uvijek poslom, čak i u Guču! A?

Velimirvelimir
Gost
Velimirvelimir

BLAGO U DOM!

Ćotek
Gost
Ćotek

Kakva senzacionalna vijest… senzacionalnija nego i sama Guča 😻😻😻
ps. Кисс за Марушкицу 😽😽😽

MONTENEGRO
Gost
MONTENEGRO

Ada neće na Sveti Stefan sigurno no u Guču uz pivo i trubače…

Naravski
Gost
Naravski

I prasetinu!

Razocaran
Gost
Razocaran

Montenegrini,NE patite,u Nfedelju koja prva dodje,na aerodrom Golubovci stze Tacijeva HANUMA.Orpremi te doceku Kako Crnogorci znaju.Kubure za pojas pa URLAJTE us ,,Niksicko ,,Pivo

Plač
Gost
Plač

Ko je Taci,ja znam samo za Tačija. To je onaj državnik što je u Briselu svako malo i što se evo dvije godine druži sa Vučićem.Ako je to taj,hanumu da dočeka neki umišljeni Srbin iz Crne Gore,da se prijatelj iz bg ne naljuti.

Bokelj
Gost
Bokelj

Taman ga zaslužujete Haha . Sa kim si takav si

Vigilante
Gost
Vigilante

Zadruga…

spediter
Gost
spediter

Dajte joj i gusle,a mi cemo joj “poslati” gudalo,inace ljubavnica Putina,a sto ce Vucic da “balavi”oko nje,a Dacic da joj peva Kakaljinku.

Plač
Gost
Plač

A kakvog Putina,on je sa potpeticama 1.69 a ova je krkna jedna,svega bi ga slomila.Pa tamo na festivalu će nać nekog Roma autentičnog koji je momčina za Putina.

Bokelj
Gost
Bokelj

Reče pripadnik polu divljih brdsko planinskih plemena montenegra Haha

Plač
Gost
Plač

Koliko se ja razumijem u geografiju,Boka je okružena planinama.Koliko se razumijem u demografiju i istoriju,njeni stanovnici su potomci pripadnika poludivljih plemena,kako ti napisa,šljeglih sa Lovćena i Orjena i domicilnog latinskog katoličkog stanovništva.
Po tvojoj kulturi,reklo bi se da nijesi Latin.
Ne želim vjerovati da mrziš sebe,pa nijesi ni plemenik.
Znam,ti si izbeglica.Bokelj – izbeglica,plač!

tika-taka
Gost
tika-taka

Pogubio se nesrećnik … iz šume pa na more … ne zna što ga je snašlo … smiri se i diši na nos”Bokelj”… ne prst!…nijesam ti to reka’!

Xyz
Gost
Xyz

Vi dukljanezi imate vaše manifestacije kao sto je bila neku noć u Gusinje, sa Albancima . To je pravi praaznik

tika-taka
Gost
tika-taka

Naravno, imamo i na sjever i na jug … na obali plavog mora.

Naravski
Gost
Naravski

Parovi !

REPUBLIKA SRBSK
Gost
REPUBLIKA SRBSK

I treba ima sta i da vidi.

Send this to a friend