Doktorka Božika Subašić imenovana je za v.d. direktora Doma zdravlja Bar, kazala je Primorskom portalu PR Doma zdravlja Andreja Stanić. Odlukom Ministarstva zdravlja te funkcije je razriješen Vuk Vujović.
Kako navode iz ove ustanove, dr Subašić je cijeli svoj radni vijek provela u ovoj ustanovi.
„Dr Subašić kao dugogodišnji radnik naše ustanove, krunisaće svoju biografiju ovom funkcijom“, saopšteno je iz Doma zdravlja Bar.
Funkciju zamjenika direktora i dalje će obavljati Slađana Perišić, zaključila je Stanić.




Cekamo kc valjda uskoro
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 kuciiiiiii ahahahahahaa kuciiiii !!!
Sve redom, samo malo brze ove litijaše što su urnebes pravili od drzave za kratko vrijeme .Da je večna Grna Gora
Bozika dobar covjek.
Putuj igumane!!
Znaci istekla litijaska legitimacija
Počelo je poceloooo
Pa-pa
Eeeee, neka ste, svaka cast. Mici nesposobne.
Kad ce smijene u KBC-u????
Ko nam vodi institute?????
Ko nam vodi klinike???
Do kad ce Radulovička da se baškari po jahtama i kongresima na račun farmaceutskih kompanija??
Evo ode Ovah sto se slika sa pistoljem,pa pa apostole
Haha, Pipune, javi seeee..🤭🤭🤭😛
Odose litijasi iz fotelja .