Društvo

Vujović razriješen, Subašić imenovana za v.d. direktora Doma zdravlja Bar

Vuk Vujović

Doktorka Božika Subašić imenovana je za v.d. direktora Doma zdravlja Bar, kazala je Primorskom portalu PR Doma zdravlja Andreja Stanić. Odlukom Ministarstva zdravlja te funkcije je razriješen Vuk Vujović.

Kako navode iz ove ustanove, dr Subašić je cijeli svoj radni vijek provela u ovoj ustanovi.

„Dr Subašić kao dugogodišnji radnik naše ustanove, krunisaće svoju biografiju ovom funkcijom“, saopšteno je iz Doma zdravlja Bar.

Funkciju zamjenika direktora i dalje će obavljati Slađana Perišić, zaključila je Stanić.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Uros
Gost
Uros

Cekamo kc valjda uskoro

Vaso🇲🇪
Gost
Vaso🇲🇪

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 kuciiiiiii ahahahahahaa kuciiiii !!!

Gaga
Gost
Gaga

Sve redom, samo malo brze ove litijaše što su urnebes pravili od drzave za kratko vrijeme .Da je večna Grna Gora

Breza
Gost
Breza

Bozika dobar covjek.

Jovo
Gost
Jovo

Putuj igumane!!

Ipi
Gost
Ipi

Znaci istekla litijaska legitimacija

Tuđe perje
Gost
Tuđe perje

Počelo je poceloooo

roki
Gost
roki

Pa-pa

ToBileca
Gost
ToBileca

Eeeee, neka ste, svaka cast. Mici nesposobne.

Zdrav razum
Gost
Zdrav razum

Kad ce smijene u KBC-u????
Ko nam vodi institute?????
Ko nam vodi klinike???
Do kad ce Radulovička da se baškari po jahtama i kongresima na račun farmaceutskih kompanija??

Vesne braticduh
Gost
Vesne braticduh

Evo ode Ovah sto se slika sa pistoljem,pa pa apostole

Sofija
Gost
Sofija

Haha, Pipune, javi seeee..🤭🤭🤭😛

CetinjeSvetinje
Gost
CetinjeSvetinje

Odose litijasi iz fotelja .

Send this to a friend