Nermin Abdić, člana Predsjedništva DPS Crne Gore, pozvao je građane na sjutrašnji protest ispred Skupštine u 19 časova.
“Potonja je ura da sačuvamo našu građansku i evropsku državu… Plato ispred Skupštine Crne Gore, 20.12. sa početkom u 19 h… Pokažimo da IMA NAS!!! Da je vječna”, istakao je on na Tviteru.
Potonja je ura da sacuvamo nasu gradjansku i evropsku drzavu…
Plato ispred Skupstine Crne Gore, 20.12. sa pocetkom u 19 h…
Pokazimo da IMA NAS!!!
Da je vjecna!— Nermin Abdic (@drNerminAbdic) December 19, 2022




Tako je, dr Abdiću, moramo spašavati našu jedinu domovinu, a to možemo samo snagom naše ljubavi za nju. Nadamo se da će nam se pridružiti i gospoda iz BS i svih partija koje ne baštine raskućavanje Crne Gore. Živ bio!
E bas ce ti Ibro doci😂😂😂 on razmislja kako i u 44. vladu da udje na racun manjina…nema on vremena za proteste