Politika

Abdić: Potonja je ura da sačuvamo našu građansku i evropsku državu

Nermin Abdić

Nermin Abdić, člana Predsjedništva DPS Crne Gore, pozvao je građane na sjutrašnji protest ispred Skupštine u 19 časova.

“Potonja je ura da sačuvamo našu građansku i evropsku državu… Plato ispred Skupštine Crne Gore, 20.12. sa početkom u 19 h… Pokažimo da IMA NAS!!! Da je vječna”, istakao je on na Tviteru.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
NSLmbz
Gost
NSLmbz

Tako je, dr Abdiću, moramo spašavati našu jedinu domovinu, a to možemo samo snagom naše ljubavi za nju. Nadamo se da će nam se pridružiti i gospoda iz BS i svih partija koje ne baštine raskućavanje Crne Gore. Živ bio!

Ro_or
Gost
Ro_or

E bas ce ti Ibro doci😂😂😂 on razmislja kako i u 44. vladu da udje na racun manjina…nema on vremena za proteste

Send this to a friend