U porodilištu Kliničkog centra u protekla 24 sata rođeno je 11 beba.
U Urgentnom centru zbrinuto je 199 pacijenata od kojih četvoro iz saobraćajne nezgode.
Najviše pacijenata zbrinuto je u Hirurškoj ambulanti, njih 63, u Internističkoj 60 i u Ortopedskoj 33.
U hirurškoj sali Urgentnog centra odrađene su tri intervencije a na bolničko liječenje primljeno je sedam pacijenata.




Sigurno je Raicevic bio u smjenu😂