Neka je nazdravlje! Omoguciti Vukicevicima dostojnu proslavu!
Gost
MAKANJA
NEKA vam se život svede na zdravlju sreći i zadovoljstvu!
Gost
Proci ce
Masallah
Gost
Mila
Bravo! Sce čestitke roditeljima!
Gost
Čudnovata voćka
Zdravi i veseli bili
Gost
Ja sam postar
Boze lijepe vijesti. Srecno Vukicevicu neka va Bog cuva!
Gost
vau
Svaka cast najveca radost…
Gost
nik53
Iskrene čestitke Mini i Milanu a đeci želim sreću i zdravlje !
Gost
Vaše Ime*
Comi neka je sa srecom i da su zivi i zdravi 100god
Gost
Zena
Da su nam zivi i zdravi Vukicevici.da ovakvih vijesti svaki dan bude sve vise.
Gost
Baktros
Da su živi i zdravi!
Gost
JAAA
Koje su ovo budale koje udaraju dislajk na ovu predivnu vjest?Ubice vas ljubomora i zavist!Sa srecom decice da uzivate sa mamom i tatom!
Gost
Milos
Svaka cast! Da ih sreća i zdravlhe prate cijelog zivota !
Gost
Gangula
Postovana gospodo Vukicevic
Zelim Vam puno uspjeha, srece i zdravlja u zivotu sa Vasa tri andjela predivna.
Vi ste neprocjenjivo bogati sa njima u zivotu,zivjeli 100god🥳🥳🥳🥳🥳
Gost
Tamara
Sto godina napunili
Gost
Марио
Свака част све најбоље смо напријед !Честитам иако Вас непознајем ! Породица је стуб друштва !
Gost
Marija
Zivi vam bili i zdravi,nadam se da su bebe super i da je sve proslo u najboljem redu. Uzivajte u Bogom datom bogatstvu 🙏😊
Gost
Primorac
oće li se gradonačelnik isprsiti i dati po jednu rozu novčaniču za svako dijete,uz pakete da se pomogne ovim roditeljima,kako god Sretno Vukičevići.
Gost
JABLANKO
Te tri roze nece pomoci…treba im pomoci u buducnosti.To treba isškolovati.Treba im dati dobre poslove sa dobrom platom.Neka su im zivi i zdravi
Gost
💞💞💞
Kako lijepa vijest 👏👏👏! Sve cestitke roditeljima, 100 god u zdravlju i sreci ♥️
Gost
Buduca mama
Srecno bilo roditeljima, nek su bebice zive i zdrave 100 godina 🙂 !
Gost
So & TEKILA
e zamisli to, tri komada. 👍🏻
odradiš posao odjednom.
još ako su mladi roditelji, u 40 i nekoj mogu u pubertet da se prešaltuju, mladi a đeca odrasla.
Gost
Diiidum
Masala, neka su vam zivi i zdravi!
Gost
Budimo realni
Који лудак удара минусе на позитивне коментаре за ову вијест?
Gost
So & TEKILA
koliko ih imaš po cg a nijesu hospitalizovani samo zato što im nije postavljena dijagnoza.
Gost
ND
Puna kuća! Sa srećom,100 godina živjeli i širok trag ostavili!
Gost
Budimo realni
Е нека су живи и здрави, а родитељима честитам уз жељу да сачувају живце!
Gost
joko
RASLI NA SREĆU I PONOS SVOJIH RODITELJA!
SRETNOO
Gost
Marvo
Napokon normalna vijest.Svako dobro djecici.
Gost
Danijela pg
s nafakom djeco
Gost
Faul
E ovo se zove sreca! 100 godina i bezbrizno djetinjstvo.
Gost
Primorac
Divno, cestitke!
Gost
Orao
Srecno Vukicevici, preliejepe vijesti!
Gost
Nata
Nek su zivi i zdravi sto godina!! Divno…
Gost
Milos
Ooo lijepo ! Svaka cast ! Ps.nemojte im kao neki dati imena korona,kovid i virus 😉 Sto godina napunili 🍾
Gost
Cvetić
Srećno. Mnogo lijepa vijest zaista i neka su djeca živo i zdravo. Što bih ja dala za jednu bebicu. Sve drugo imam u životu a opet nikako da dočekam da u ruke uzmem dijete…
Gost
Marta
Ima nas još Cvetiću…Imaćemo i mi našu dječicu
💞 Sto godina zdravi i srećni napunili Vukićevići!
Gost
Cvetić
Draga Marta, iskreno se nadam. Veliki pozdrav i zagrljaj od mene.
Gost
Tivat
Kod Motrenko podji pa ćemo i tebi brzo čestitati. Tivat provjereno
Gost
Marta
Dragi Cvetiću, svako dobro od sveg srca Vam želim💞
Gost
Zena
Marta i tebi zelim svu srecu i da Gospod ti ispuni zelju i u narucju brzo budes ninala svoju bar jednu bebu.ljubim te
Gost
Marta
Hvala Vam najljepše od sveg srca 💞
Gost
Mmm
Želim vam od srca to zadovoljstvo da što prije dočekate.
Gost
Dusica
Cveticu, nisi sama… Dace Bog svima pa i nama❤
Gost
Zena
Cveticu moj samo se opusti i ne razmisljaj ,,jesam li danas ostala trudna,,godinama nijesam imala djece i doktori su nam govorili sve je iz glave.i upravu su bili.drzim ti palceve.vjeruj.
Gost
Cvetić
Dragi svi, zaista je lijepo čuti riječi ohrabrenja i podrške. Daće Bog da se i mi ostvarimo u toj zaista najljepšoj ulozi. Veliki i topao zagrljaj svima vama 🙂
Gost
Vlado19784
Bravo!!! Ajde drzavo da se caste bebe sa par hiljada red je…
Gost
SREĆA
Svaku SREĆU i dugi život vam želim!
Gost
Komita
SRECNA I NAFACNA DA BUDU!!!
Gost
ND
Lijepe čestitke,Bogu hvala! Ali oči bode ovaj dislajk. To govori da,na žalost,na ovako prelijepu vijest ima i onih ljubomornih i negativnimh. Kako je ovom teđak život…..
Nek su zivi i zdravi
Neka je nazdravlje! Omoguciti Vukicevicima dostojnu proslavu!
NEKA vam se život svede na zdravlju sreći i zadovoljstvu!
Masallah
Bravo! Sce čestitke roditeljima!
Zdravi i veseli bili
Boze lijepe vijesti. Srecno Vukicevicu neka va Bog cuva!
Svaka cast najveca radost…
Iskrene čestitke Mini i Milanu a đeci želim sreću i zdravlje !
Comi neka je sa srecom i da su zivi i zdravi 100god
Da su nam zivi i zdravi Vukicevici.da ovakvih vijesti svaki dan bude sve vise.
Da su živi i zdravi!
Koje su ovo budale koje udaraju dislajk na ovu predivnu vjest?Ubice vas ljubomora i zavist!Sa srecom decice da uzivate sa mamom i tatom!
Svaka cast! Da ih sreća i zdravlhe prate cijelog zivota !
Postovana gospodo Vukicevic
Zelim Vam puno uspjeha, srece i zdravlja u zivotu sa Vasa tri andjela predivna.
Vi ste neprocjenjivo bogati sa njima u zivotu,zivjeli 100god🥳🥳🥳🥳🥳
Sto godina napunili
Свака част све најбоље смо напријед !Честитам иако Вас непознајем ! Породица је стуб друштва !
Zivi vam bili i zdravi,nadam se da su bebe super i da je sve proslo u najboljem redu. Uzivajte u Bogom datom bogatstvu 🙏😊
oće li se gradonačelnik isprsiti i dati po jednu rozu novčaniču za svako dijete,uz pakete da se pomogne ovim roditeljima,kako god Sretno Vukičevići.
Te tri roze nece pomoci…treba im pomoci u buducnosti.To treba isškolovati.Treba im dati dobre poslove sa dobrom platom.Neka su im zivi i zdravi
Kako lijepa vijest 👏👏👏! Sve cestitke roditeljima, 100 god u zdravlju i sreci ♥️
Srecno bilo roditeljima, nek su bebice zive i zdrave 100 godina 🙂 !
e zamisli to, tri komada. 👍🏻
odradiš posao odjednom.
još ako su mladi roditelji, u 40 i nekoj mogu u pubertet da se prešaltuju, mladi a đeca odrasla.
Masala, neka su vam zivi i zdravi!
Који лудак удара минусе на позитивне коментаре за ову вијест?
koliko ih imaš po cg a nijesu hospitalizovani samo zato što im nije postavljena dijagnoza.
Puna kuća! Sa srećom,100 godina živjeli i širok trag ostavili!
Е нека су живи и здрави, а родитељима честитам уз жељу да сачувају живце!
RASLI NA SREĆU I PONOS SVOJIH RODITELJA!
SRETNOO
Napokon normalna vijest.Svako dobro djecici.
s nafakom djeco
E ovo se zove sreca! 100 godina i bezbrizno djetinjstvo.
Divno, cestitke!
Srecno Vukicevici, preliejepe vijesti!
Nek su zivi i zdravi sto godina!! Divno…
Ooo lijepo ! Svaka cast ! Ps.nemojte im kao neki dati imena korona,kovid i virus 😉 Sto godina napunili 🍾
Srećno. Mnogo lijepa vijest zaista i neka su djeca živo i zdravo. Što bih ja dala za jednu bebicu. Sve drugo imam u životu a opet nikako da dočekam da u ruke uzmem dijete…
Ima nas još Cvetiću…Imaćemo i mi našu dječicu
💞 Sto godina zdravi i srećni napunili Vukićevići!
Draga Marta, iskreno se nadam. Veliki pozdrav i zagrljaj od mene.
Kod Motrenko podji pa ćemo i tebi brzo čestitati. Tivat provjereno
Dragi Cvetiću, svako dobro od sveg srca Vam želim💞
Marta i tebi zelim svu srecu i da Gospod ti ispuni zelju i u narucju brzo budes ninala svoju bar jednu bebu.ljubim te
Hvala Vam najljepše od sveg srca 💞
Želim vam od srca to zadovoljstvo da što prije dočekate.
Cveticu, nisi sama… Dace Bog svima pa i nama❤
Cveticu moj samo se opusti i ne razmisljaj ,,jesam li danas ostala trudna,,godinama nijesam imala djece i doktori su nam govorili sve je iz glave.i upravu su bili.drzim ti palceve.vjeruj.
Dragi svi, zaista je lijepo čuti riječi ohrabrenja i podrške. Daće Bog da se i mi ostvarimo u toj zaista najljepšoj ulozi. Veliki i topao zagrljaj svima vama 🙂
Bravo!!! Ajde drzavo da se caste bebe sa par hiljada red je…
Svaku SREĆU i dugi život vam želim!
SRECNA I NAFACNA DA BUDU!!!
Lijepe čestitke,Bogu hvala! Ali oči bode ovaj dislajk. To govori da,na žalost,na ovako prelijepu vijest ima i onih ljubomornih i negativnimh. Kako je ovom teđak život…..
Zdravo bila djeca roditeljima sve cestitke