Društvo

Trostruka sreća: U Budvu stigle trojke

Ilustracija

Budvani Milan i Jasmina Vukićević, juče su postali roditelji trojki-dva dječaka i djevojčice.

Kako prenosi RTV Budva, mama Jasmina je prvorotka, a sve je prošlo u najboljem redu.

Čestitamo roditeljima.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Dragana
Gost
Dragana

Nek su zivi i zdravi

Ragnar
Gost
Ragnar

Neka je nazdravlje! Omoguciti Vukicevicima dostojnu proslavu!

MAKANJA
Gost
MAKANJA

NEKA vam se život svede na zdravlju sreći i zadovoljstvu!

Proci ce
Gost
Proci ce

Masallah

Mila
Gost
Mila

Bravo! Sce čestitke roditeljima!

Čudnovata voćka
Gost
Čudnovata voćka

Zdravi i veseli bili

Ja sam postar
Gost
Ja sam postar

Boze lijepe vijesti. Srecno Vukicevicu neka va Bog cuva!

vau
Gost
vau

Svaka cast najveca radost…

nik53
Gost
nik53

Iskrene čestitke Mini i Milanu a đeci želim sreću i zdravlje !

Vaše Ime*
Gost
Vaše Ime*

Comi neka je sa srecom i da su zivi i zdravi 100god

Zena
Gost
Zena

Da su nam zivi i zdravi Vukicevici.da ovakvih vijesti svaki dan bude sve vise.

Baktros
Gost
Baktros

Da su živi i zdravi!

JAAA
Gost
JAAA

Koje su ovo budale koje udaraju dislajk na ovu predivnu vjest?Ubice vas ljubomora i zavist!Sa srecom decice da uzivate sa mamom i tatom!

Milos
Gost
Milos

Svaka cast! Da ih sreća i zdravlhe prate cijelog zivota !

Gangula
Gost
Gangula

Postovana gospodo Vukicevic
Zelim Vam puno uspjeha, srece i zdravlja u zivotu sa Vasa tri andjela predivna.
Vi ste neprocjenjivo bogati sa njima u zivotu,zivjeli 100god🥳🥳🥳🥳🥳

Tamara
Gost
Tamara

Sto godina napunili

Марио
Gost
Марио

Свака част све најбоље смо напријед !Честитам иако Вас непознајем ! Породица је стуб друштва !

Marija
Gost
Marija

Zivi vam bili i zdravi,nadam se da su bebe super i da je sve proslo u najboljem redu. Uzivajte u Bogom datom bogatstvu 🙏😊

Primorac
Gost
Primorac

oće li se gradonačelnik isprsiti i dati po jednu rozu novčaniču za svako dijete,uz pakete da se pomogne ovim roditeljima,kako god Sretno Vukičevići.

JABLANKO
Gost
JABLANKO

Te tri roze nece pomoci…treba im pomoci u buducnosti.To treba isškolovati.Treba im dati dobre poslove sa dobrom platom.Neka su im zivi i zdravi

💞💞💞
Gost
💞💞💞

Kako lijepa vijest 👏👏👏! Sve cestitke roditeljima, 100 god u zdravlju i sreci ♥️

Buduca mama
Gost
Buduca mama

Srecno bilo roditeljima, nek su bebice zive i zdrave 100 godina 🙂 !

So & TEKILA
Gost
So & TEKILA

e zamisli to, tri komada. 👍🏻
odradiš posao odjednom.
još ako su mladi roditelji, u 40 i nekoj mogu u pubertet da se prešaltuju, mladi a đeca odrasla.

Diiidum
Gost
Diiidum

Masala, neka su vam zivi i zdravi!

Budimo realni
Gost
Budimo realni

Који лудак удара минусе на позитивне коментаре за ову вијест?

So & TEKILA
Gost
So & TEKILA

koliko ih imaš po cg a nijesu hospitalizovani samo zato što im nije postavljena dijagnoza.

ND
Gost
ND

Puna kuća! Sa srećom,100 godina živjeli i širok trag ostavili!

Budimo realni
Gost
Budimo realni

Е нека су живи и здрави, а родитељима честитам уз жељу да сачувају живце!

joko
Gost
joko

RASLI NA SREĆU I PONOS SVOJIH RODITELJA!
SRETNOO

Marvo
Gost
Marvo

Napokon normalna vijest.Svako dobro djecici.

Danijela pg
Gost
Danijela pg

s nafakom djeco

Faul
Gost
Faul

E ovo se zove sreca! 100 godina i bezbrizno djetinjstvo.

Primorac
Gost
Primorac

Divno, cestitke!

Orao
Gost
Orao

Srecno Vukicevici, preliejepe vijesti!

Nata
Gost
Nata

Nek su zivi i zdravi sto godina!! Divno…

Milos
Gost
Milos

Ooo lijepo ! Svaka cast ! Ps.nemojte im kao neki dati imena korona,kovid i virus 😉 Sto godina napunili 🍾

Cvetić
Gost
Cvetić

Srećno. Mnogo lijepa vijest zaista i neka su djeca živo i zdravo. Što bih ja dala za jednu bebicu. Sve drugo imam u životu a opet nikako da dočekam da u ruke uzmem dijete…

Marta
Gost
Marta

Ima nas još Cvetiću…Imaćemo i mi našu dječicu
💞 Sto godina zdravi i srećni napunili Vukićevići!

Cvetić
Gost
Cvetić

Draga Marta, iskreno se nadam. Veliki pozdrav i zagrljaj od mene.

Tivat
Gost
Tivat

Kod Motrenko podji pa ćemo i tebi brzo čestitati. Tivat provjereno

Marta
Gost
Marta

Dragi Cvetiću, svako dobro od sveg srca Vam želim💞

Zena
Gost
Zena

Marta i tebi zelim svu srecu i da Gospod ti ispuni zelju i u narucju brzo budes ninala svoju bar jednu bebu.ljubim te

Marta
Gost
Marta

Hvala Vam najljepše od sveg srca 💞

Mmm
Gost
Mmm

Želim vam od srca to zadovoljstvo da što prije dočekate.

Dusica
Gost
Dusica

Cveticu, nisi sama… Dace Bog svima pa i nama❤

Zena
Gost
Zena

Cveticu moj samo se opusti i ne razmisljaj ,,jesam li danas ostala trudna,,godinama nijesam imala djece i doktori su nam govorili sve je iz glave.i upravu su bili.drzim ti palceve.vjeruj.

Cvetić
Gost
Cvetić

Dragi svi, zaista je lijepo čuti riječi ohrabrenja i podrške. Daće Bog da se i mi ostvarimo u toj zaista najljepšoj ulozi. Veliki i topao zagrljaj svima vama 🙂

Vlado19784
Gost
Vlado19784

Bravo!!! Ajde drzavo da se caste bebe sa par hiljada red je…

SREĆA
Gost
SREĆA

Svaku SREĆU i dugi život vam želim!

Komita
Gost
Komita

SRECNA I NAFACNA DA BUDU!!!

ND
Gost
ND

Lijepe čestitke,Bogu hvala! Ali oči bode ovaj dislajk. To govori da,na žalost,na ovako prelijepu vijest ima i onih ljubomornih i negativnimh. Kako je ovom teđak život…..

Maca
Gost
Maca

Zdravo bila djeca roditeljima sve cestitke

Send this to a friend