Kapactet trajekta YU Briva koji je počeo da saobraća jutros oko devet časova na liniji Lepetane – Kamenari je 20 vozila pa iz policije apeluju na vozače kamiona i šleperi da koriste alternativne saobraćajnice.
Iako je sinoć predsjednik Odbora direktora JP Morsko dobro Blažo Rađenović najavio da će saobraćaj na trajektnom prelazu Lepetane – Kamenare biti nastavljen jutros u sedam sati, to se nije desilo.
Pomorski saobraćaj je sinoć, par minuta poslije ponoći, obustavio trajektnu liniju, kao posljedicu raskida ugovora Morskog dobra sa tom kompanijom.
Kako bi spriječili gužve koje mogu nastati usljed dešavanja sa trajektnom linijom Kamenari – Lepetani, saobraćaj kroz tunel Vrmac je otvoren danas u devet časova.




Oce li ko provjerit brevete posade, klasu broda, ili je dovoljno da znaju plivat kao nekad?
Dok je YU Brivu valjao DPS dobro su se naplastili a sad popovi. ali vazda je bilo kad dodje stani pani svi Grbljani partizani
Naroood iz grenobla ljudine
Kakva sramota gdje smo stigli. Od davnina catare su pripadale staroj familiji iz Djurica Aranzulo i njima je to bilo oduzeto a danas poslije svih ovih turbulencija, mi nemamo cataru.
….. nemjerljivo ugrožena sigurnost/bezbijednost i putnika i imovine , u slučaju požara ili bilo koje druge pomorske nesreće ko je odgovoran i koje osiguranje će platiti moguću štetu … , sve politikantski i stihijski uradjeno na štetu gradjana ….
Nista li vam ne valja😀 a to sto mogu bicikla i pjesaci nikom nista😏
Super su ovo napravili znaci treba ih sve zapalit!
Dritan nas sredi
Samo gledajte i čekajte ” bolje ” dane!
Yu briv, prosperirao uz pomoc Dps-a, i sad izdajnici naravno prisalatili se novoj vlasti …jad
A sto si mogao ocekivat od Grbljana…vazda bili i ostali nesoji
Krenuli su i ovi sa splavovima sa Tare.Brzo ce na njih mogu i sleperi
A ko pominje Dane mimoze?
Vlada vam zeli srecan praznik mimoze!
nece URA dati 🤣🤣🤣
je li po zakonu angazovan YU briv ..ima li licence i sl. ..da li morsko dobro moze da radi a nije jos okonCAN postupak po statututu…i sl sad treba tuzit inspekciju sto ne radi svoj posao i kazni YU briv i morsko dobro ….. Cna Gora mora biti vjecna stro joj sve rade a ona opstaje …mislim na oprvei pogotovu… Više »
Da Vasilije stigne u Kamenare, pošaljite poruku sadržine AMIN na 13555
Vratiti oteto državi i da odgovaraju svi u lancu pa makar i nemali trajekte i plivali na drugu obalu
Mora da si ti iz Majog mokrog luga pa te ne zanima prevoz catarom.Potpuno si u pravu.Osniva se nova komp Cetnik prevoz iz nidje u nista.
Hvala lošim i nečasnim grajačima od Komnenovića i Katića, obrukali su građane Tivta i HN.
Lokalna vlast Budva Kotor Tivat i H.Novi su puni Rusa ali i KGB agenata pa će baćuške poslat nekoliko trajekata i izfinansirat svu rabotu samo da nam državu vrate pod njihov kišobran. Mislim realno nova vlast nema pamet nema novac ali ima velikog brata i dok je njima korito puno biće kako Putin kaže.Da se razumijemo zapad nas je puštio… Više »
Yu briv je firma koja vec ima monopol u jednom poslu i ciji gradjevinski trajekti su prljavi i nelegalno parkirani ruzeci zaliv …
Ziva istina.
Šta yu briv dobija? Šta mu je obećano? Ovo je radni trajekt i ko snosi posljedice bilo kakve nesreće? Na ovom trajekriću se prevoze građ materijali…
Sistematsko urušavanje države. Cilj je da ništa ne funkcioniše. I dobro im ide.
Rezervacije dostaviti dostavljenom preko tehničke vlade
Neće Briv dugo vozit to je stara raga i nevjerujem da može imat dozvolu ispravnosti da saobraća. Samo da molimo boga da se ne desi katastrofa. Evo što nam radi Dritan i družina. Ovo su klasična revanšizam ništa drugo.
Novo u ponudi. Danas za sjutra !!!!! Preko Glova naručite vožnju trajektom
sramota ,cekali smo satima, a da vidite taj novi trajekt ,kao sa smeca da su donijeli , bolje obustaviti saobacaj i ne brukati se. Niko ne prica o tunelu ili mostu samo ko ce zauzeti mjesto ovih od prije -AKO MENE PITATE ,SLOBODNO ZAUSTAVITE DO IZGRADNJE TUNELA- IDEM OKO KOTORA
Ee ti vjerovatno ne putujes cesto ili si Grbljanin.Jesi li kad putovao od Budve do Kamenara.Ajde probaj pa se javi.
Sada sam ja kao Srbin stvarno ugrozen. Hitno da se blokira neki put. Uzas
Pošto najavljuju lijepe dane NAROOOOD će moći to ledjno da prepliva. Sve što pokuša da ispravi dritko (kudravi) iskrivi. Air Montenegro, preuze vlada i ode u dum , sad će trajekt u dum , ali mi uvjek možemo da napravimo rebalans budzeta i da se zaduzimo još jedno 700 miliona.
Nakaradne li države što je ovo!
Praznik mimoze-a oni ovo uradili…a gradonačelniku H. Novog krivi svi osim ovih sto stvarno jesu…znaju li ti ljudi šta je ljudskost i sramota…aoooo e strefili su momenat a i već se vidi da su dobro učinjeli…😶🙄😂
Sve ce to narod pozlatiti.
Upropastise nam državu ovakvi stručnjaci, ka Dritan i Milojko. Lazovi ka oni.
A jel besplatno ili dzabe?
Odma organizovati litiju NE DAMO TRAJEKTE!
Ne radi se to tako Dritane,postoji prvo dogovor,organizacija,sacekas malo dok ne dodjes do rjesenja,sve unistavate,pravite haos svuda.
Nakon plivanja jutros u 7 sati, za casni Trajekt, uspostavljena je linija i Trajekt se stavio u sluzbu vaskolikog operisanog naroda. Ovo zdravi su vracani i preusmjeravani alternativnim putevima. Preporuka svevisnjeg je da operisani ponesu pojaseve za spasavanje i kandila. Ko nema kandilo moze osvestani drveni krst, da lakse ispliva.
Ako smo do prije dvije godine bili banana drzava sad smo kikiriki drzava
Dosta je bilo trpsnja u privatne dzepove, dajte ljudi malo realnije gledajte. Nebitna je politika u ovom slučaju!!!!
Ne radi se o politici nego o hajduciji “privremene vlade”.
Oce li izdrzat ova sklopicija koliko
Ovo jasno.poslije brodogradilista trajekte preuzima DAMEN
🚘🚗🛻🚘🚗🚗🚗🚘🚗🚗🚐🚐🚗🚘🚙🚙🚗🚕🚕🚕 i pun trajekt SPRDNJA
Ajde Dritane, bavi se nečim drugim, nedorastao si isad i dovijeka…samo štetu radiš!!
Jel dritan kapetan .A vasilije lalosevic upravitelj
Hoceli dritan da demonstrira, kako se vozi trajekt spc u krug.
Hahahhahaha, ne mogu kamioni, ne mogu autobusi, nego samo 14 malih automobila !!!! Osvezilo svetosavci !!!! Ajmo sad okolo !
Mogu i pješaci.
Osvjezilo nego,i tek će.Samo kad vi propadate, sve drugo je nebitno
I to se rikvercom izlazi 🤣🤣
Eto toliko koliko su gledali interes građana!!
Ahahahahaha…Plivajte!
E čuješ YU Briva ne no SRB Briva, znamo se
Nelegalno uzurpirali dio obale u Djuraševiće i sada vraćaju dug svetosavcima tako što im pozamljuju tzv trajekt. Čista matematika i bruka što rade nama gradjanima da ne možemo jutros kako smo navikli. Ne bi me iznenadili da dovedu sto magaraca da vuku auta okolo. Bože ima li te?
Treba li zakazivati voznju ?
Da, kod fabrike čokolade je okupljanje