Hronika

VIDEO: Lažna dojava o bombi u Hiltonu

Samo dan nakon što je policija dobila dojavu da je u ekskluzivnom podgoričkom poslovnom centru Capital Plaza u Ulici šeika Zaida postavljena bomba, a za koju se kasnije ispostavilo da je lažna, stiže nova dojava. Ovog puta sinoć je “meta” lažne dojave bio hotel Hilton, saznaje CdM.

FOTO: CDM

Više od 100 osoba koji su u tom trenutku bili u hotelu, policija je obavijestila da napuste objekat. Saznajemo da nije bilo nikakve panike. Gosti su se mirno razišli i otišli kućama.

foto: CDM

Nekoliko radnika hotela koji su na dozvoljenoj udaljenosti noćas čekali da se završi antidiverzantski pregled, kazali su da su svi gosti evakuisani bez gužve i panike.

“Ne znam da li je prijava o bombi upućena policiji ili nekome u hotelu. U jednom trentku je ušla policija i zamolila nas da napustimo hotel. Nijesu nam rekli da je riječ o bombi, pa nije bilo ni panike. Evakuisani su svi gosti iz soba i cijeli “Skaj bar” koji je bilo pun gostiju”, kazao je jedan od zaposlenih u hotelu.

FOTO: CDM

Ovo je inače peta dojava u posljednjih nedjelju dana koja se odnosi na to da je postavljena eksplozivna naprava u nekom objektu.

Za prve četiri dojave, koje su registrovane prošlog vikenda i koje su se odnosile na diskoteku “Beagle“, šoping mol “Delta City“, hotele “Hemera“ i “Hilton” u Podgorici, se ispostavilo da su bile lažne.

Pošto je Uprava policije u posljednjih nedjelju dana dobila četiri lažne dojave o bombama, ta institucija moli građane koji se zateknu u objektima ili drugom mjestu u takvoj situaciji da ne paniče, budu strpljivi, sarađuju sa policijom i da postupe po direktivama policijskih službenika koje se odnose na bezbjedno i brzo napuštanje lica mjesta.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
...as.
Gost
...as.

Ulica Seika Zaida……e pa sto se radi

1918
Gost
1918

Sire crnogorke ljubav prema seicima napravite reportazu pa zivi bili

1918
Gost
1918

Svi se klade da je df a sta je sa orhanom sahmanovicem iz plava i marijom zaharovom koja se stavila u njegovu odbranu tek ce glava da vas boli od husovica suljica sahmanovica i pomocnika policije koraca

1918
Gost
1918

Ulica seika Zaida ????

Dežurni krivac
Gost
Dežurni krivac

Pogodni smo za sprdnju, zato se izgleda ovo i dešava. Ovi komentari su dovoljan dokaz koliko je ljudi ostrašćeno i bez oklijevanja pripisuju nekome ko im je prvi na meti za sve ružno što nam se desi. Neki mediji su javili da su dojave sa teritorije Bih. I da su iz Sirije opet bi mnogi optuživali iste.

Milan
Gost
Milan

DF ne miruje i baš se trudi da remeti svakodnevni život radi privida nestabilnosti! FUJ

Prijatelj
Gost
Prijatelj

Neko se “igra” da upropasti pazar koji se zaradi od gostiju. Dok jednog dana stvarno ne pukne bomba pa će se svi uplašiti.

stoseradi
Gost
stoseradi

Sto je ovo, ne moze narod s mirom vise ni da glumi elitu po Hiltonu??!

ggg
Gost
ggg

A sto glumim elitu ako sam sjeo da popijem espreso od 1,5e? Treba da ga pijem nedje dje smrde truleks krpe i dje je u enterijer ulozeno 50e, dje kreste zvucnici, dje su case s buvljaka od 50 centi? Elitu glumite vi sto vozite kajene i jaguare i s-line audije s milion kilometara na brojacu.

prle
Gost
prle

e neka si mu reka…e neka,.. i neka vrati kilometrazu na kajena

paradoksA
Gost
paradoksA

coban, VUUUK UUUU OOOOOOOVVCEEEEEEEEEEEEEE

Podgorica
Gost
Podgorica

Zadnji trzaji potomaka izdajnika iz 1918-te. Srbi su od njih davno digli ruke. Rusi kriju Šišmakova i Popova, čudeći se koliko su nesposobni. Njima je ostalo da poslije zakona o majkama, traže novi način da pokušaju da ekonomski unište svoju državu.

ggg
Gost
ggg

A gradjani mole policiju da za pocetak kazu iz koje zemlje dolaze pozivi. Potom treba pozvati ambasadora te zemlje na razgovor, razgovarati sa politickim liderima te zemlje i njihovim pionima u CG. Ako to ne urodi plodom treba ukljuciti partnerske zemlje, Srbija ima obaveze na putu prema EU a te obaveze nece ispuniti na ovaj nacin. E kad ne budu… Više »

Toni
Gost
Toni

Komentar – kandidat za najgljuplji u mjesecu. I pored vrlo jake konkurencije. Samo na ovoj vijesti imaš dva ili tri jaka konkurenta, ali je ovaj totalni lider.

martinicanin
Gost
martinicanin

sto cine srblji….nije im mio nato

1918
Gost
1918

Mozda su i muslimani ex katolici

ana
Gost
ana

i da ga oburdaju. ne bih nimalo žalila. nema hotela Crna Gora. nema hotela LJubović. samo je hotel Podgorica bezbjedan jer ga nadgledaju s onoga solitera.

Momak
Gost
Momak

Odgovor Ani: “O Ana, o Ana lijepa moja dama”
🙂 ♡♥

Anomini
Gost
Anomini

Još malo dok udemo u sramni nato pa če onda početi stvarno da ekpodiraju ali tada neče biti dojava bog toga nikad u Nato…

Virus
Gost
Virus

Šminkeri na aparatima

Frki
Gost
Frki

Oro je sve rekao. Od A do Š. Df je sa partnerima ovo smislio. Cekaj mo koi dan da vidimo izjave df u vezi ovog. Ako pocnu da ovo velicaju ili da nam serviraju pricu neku onda su oni za ovo odgovorni.

oro
Gost
oro

Dalo bi se zaključiti da je sve ovo “maslo” onih koji su protiv ulaska CG u NATO, pa pošto im ne pomažu protesti onda se ovako iživljavaju. Promašeni i neostvareni likovi, jadni, bijedni i nemoćni, samo da ih čovjek žali.

Teorija zavjere
Gost
Teorija zavjere

Nelogično je pošto se ne prijavljuju državni objekti nego sve neka ekskluziva. Da bi neko saznao da li je osoba koju traži na nekom mjestu, najsigurnije bi bilo ovako i da se posmatra sa strane. Evo ideje za policiju – snimite osobe koji su u blizini kad se ljudi evakuišu.

Frki
Gost
Frki

Moguce je i to . Upravu si.

Virus
Gost
Virus

Blago tebi sa takvom pameću

Petar
Gost
Petar

Vi stvarno vjerujete da su sve to lazne dojave?
Eeee braco moja…dje ima dima ima i vatre…
Ne smiju oni da objave da su bile prave….
Sve bi pozatvarali…koliki bi to bio finansijski gubitak c.gore…na dnevnom nivou samo…
Treba izbjegavati takva mjesta…

Lea
Gost
Lea

Joooj,bas lupas @Petar.Odavno me ne nasmija neko ovako.A,po tebi,jel te prave bombe policija neutralise,ili sta,pa sakrije da je to uradila?Haha…svasta

Gošća
Gost
Gošća

Kako nikome Boćari ne padnu na pamet, no sce ovi šminkeraji? Zna se zašto, ne mafija se po Boćarima i pub-ovima, no na ova “elitna” skorojevićko kompleksaška mjesta.

Biohazard
Gost
Biohazard

Knezevic otiso u Beograd i lazno prijavljuje odozgo ???

Nele
Gost
Nele

Xaxaxaxa Nije jedini koji je u Bg. Možda nam se Svetozar sveti što ga progonimo zbog neke siće

Biohazard
Gost
Biohazard

Ziva istina ????

anon
Gost
anon

Treba pronaci pocinioce i minimum 10 godina zatvorit, a nekim robijasima dat povlastice ako ih mlate svakodnevno. Ovo je terorizam.

Budimo realni
Gost
Budimo realni

Slažem se sa prvim dijelom komentara ali drugi dio je katastrofa. Kojim bi to robijašima dao povlastice da tuče onog ko je dao lažnu dojavu za bombu. Računam da si se zanio i da te ponijela emocija u suprotnom ti nem,a spasa.

dzony
Gost
dzony

DF na medjunarodnoj sceni.

Send this to a friend