Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore osudilo je današnji teroristički napad u Ankari, u kojem je povrijeđeno dvoje policajaca.
<<<Teroristički napad u Ankari: Aktivirana bomba kod turskog parlamenta<<<
Iz Ministarstva su turskim policajcima poželjeli brz oporavak.
„Crna Gora svesrdno podržava Tursku u borbi protiv terorizma“, naveli su iz MVP-a na mreži X.
We strongly condemn the terrorist attack in #Ankara, and wish a speedy recovery to the injured police officers.
Montenegro wholeheartedly supports Türkiye in the fight against terrorism.@MFATurkiye— MFA Montenegro (@MFA_MNE) October 1, 2023




A sto ne zavrsite sa nasim teroristima? Jos se setaju na relaciji Crna Gora -Srbija-Banja Luka